Czy mogłem uzależnić się od tabletek na potencję po jednorazowym zażyciu?

Witam!

Mam 28 lat. Zażyłem ostatnio Libido Forte sprowadzone z Holandii, która jak ostatnio wiadomo zawiera Sildenafil. Dopóki preparat działał było ok, ale później już nie. :( Nie potrafię utrzymać normalnego wzwodu, penis po paru sekundach mi opada. Nie dostaję pełnej erekcji, a wydaje mi się, że jestem podniecony. Chciałem tylko spróbować tego specyfiku na weekend z moją żoną, na dodatek wziąłem tylko pół kapsułki. Co robić? Czy mogłem uzależnić się fizycznie już za pierwszym razem wzięcia leku? Czy może w nocy nastąpił ten długo trwały wzwód i mi zniszczył ciała jamiste? Co robić? Czy jestem uzależniony i muszę już to brać? Wcześniej ogólnie nie miałem problemów z osiągnięciem wzwodu. Czy Sildenafil mógł uzależnić mnie tak szybko czy to tylko chwilowe?

Proszę o pomoc. Jestem załamany!

Witam!

Ostatnie badania wykazały obecność domieszki sildenafilu w libido forte. Oprócz sildenafilu głównym składnikiem jest mieszanka tzw. chińskich ziół. Preparat ten nie powinien trwale wpłynąć na funkcje seksualne. Tym bardziej nie powinien spowodować nieodwracalnych zmian organicznych. Nie powinno również dojść do uzależnienia. Obecne zaburzenia erekcji mogą być przejściowe i spowodowane wyczerpaniem seksualnym, jak również ostatnim długotrwałym wzwodem. Proponuję zachować spokój i odpocząć przez kilka dni. Warto spożywać większą ilość płynów np. wody mineralnej. W ciągu kilku dni odpoczynku erekcja powinna powrócić. W przypadku braku poprawy po tygodniu, proponuję zgłosić się do urologa w celu wykonania badania fizykalnego.

Pozdrawiam serdecznie!