Czy tak nieregularne cykle po porodzie to powód do wizyty u ginekologa?

Witam 13 miesięcy temu urodziłam przez cc dziecko. Karmilam piersią 12,5 miesiąca. Pierwszą miesiączkę po porodzie dostałam po 8 miesiącach. Dwie pierwsze były co 28 dni tak jak wcześniej, a teraz są co 23 dni (od 5m). Okres trwa ok 4 dni a przez kolejne 5-6 dni znikome plamienia. Od 2tyg nie karmie wcale. Czy to czas na wizytę u ginekologa czy organizm jeszcze się reguluje? Nie chciałbym zażywać tabletek hormonalnych, ale czy powinienem się już niepokoić?

Dzień dobry, sytuacja powinna się unormować, w czasie ciąży i karmienia piersią dochodzi do istotnych zmian gospodarki hormonalnej. Jeżeli dalej będzie coś Panią niepokoić, proszę udać się do ginekologa.