Czy taki ból głowy mógł być wynikiem stresu i przemęczenia?

Mam problem dotyczący głowy. Pół roku temu miałam silny stres i przemęczenie i w wyniku zaczęła mnie bolec głowa i czułam jakbym miała omdlenie ale nie straciłam przytomności. Miałam uczucie jakbym miała wymiotować od głowy, lekarz przebadal mnie pod kątem udaru mózgu ale nie wykazało nic. Towarzyszyl temu stan podgaraczkowy. Przeszlo Po kilkunastu dniach. Natomiast gdy mam stres i przemęczenie ten sam stan wciąż wraca. A wcześniej nigdy tego nie miałam. Czy to tylko od stresu czy to może być coś poważniejszego?

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią symptomy, jak najbardziej mogą wskazywać na odpowiedź Pani organizmu na przewlekający się podwyższony poziom stresu.
Nie napisała Pani, jaki styl życia prowadzi Pani na co dzień - to ma fundamentalne znaczenie.

Zalecałabym, by już nie czekać, niezbędna osobista konsultacja diagnostyczna w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Z życzeniami dla Pani pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605