Czy omdlenia syna mogą być spowodowane stresem?

Witam mój syn ma 17 lat . Wczoraj zemdlał 2 razy pojechaliśmy do szpitala zrobili mu badania EGK serca mierzyli ciśnienie, badali krew okazało się że ma zamało wody w organizimnie i dali kroplówkę z elektrolitami a poza tym było OK wypuścili ze szpitala skierowali do lekarza pierwszego kontaktu. Byliśmy dzisiej u tego lekarza i znowu pobrali mu krew i czekamy na wynik. Po około godzinie znowu zemdlał . Wczorajsze omdlenie było przy nauce do testu a dzisiejsze nic nie robił. Taka sytuacja miała miejsce dwa lata temu jak miał zaliczyć jakieś testy. Czy te omdlenia mogą być zpowodowane stresem i depresją bo uwarzam ze ją ma. Sądzę po tym bo nie mażadnych znajomych jak nie musi nie wychodzi z domu i całe dnie leży w łóżku. Bardzo proszę o radę .

Dzień Dobry Pani/Panu,

Zaprezentowane/niepokojące symptomy, u Pani/Pana Syna, wskazują na odpowiedź organizmu Syna, na przewlekający się stres, z powodu sytuacji/zdarzeń oraz są sygnałem obniżonego nastroju (stan prodepresyjny/depresyjny).

Jednak..., celowa jest pilna/osobista konsultacja diagnostyczna (Psychiatra/Psycholog) celem optymalnego wsparcia specjalistycznego.

Z przesłaniem dla Pani/Pana oraz Syna Tego, Co jest najbardziej teraz potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605