Co może oznaczać ciężkość w brzuchu?

Witam, od ponad miesiąca odczuwam przewlekłą ciężkość w brzuchu, powyżej pępka. Nie jest to bol, ale powoduje dyskomfort. Po niektórych posiłkach nasila się, czasami po ciepłym napoju jest lepiej, ale nie zawsze, nie ma reguły. Z wyproznieniami raczej nie mam problemu, poza tym żadnych innych objawow. Mam trochę stresów ostatnio, ale myslalem, ze przy nerwicy to powinno ustepowac, a ja to odczuwam przez caly czas w mniejszym lub wiekszym stopniu. Bylem u lekarza, usg brzucha ok, badania krwi ok. Czy dawka wit.D 4000j może powodować takie objawy? Mialem niedobory 2 miesiące temu.

Proponuję konsultację z psychologiem, skoro badania lekarskie nie pokazują źródła trudności. Może być to objawy nerwicowy, lub odpowiedź organizmu na stres. Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Zaprezentowane przez Pana symptomy, są odpowiedzią Pana organizmu na sytuacje/zdarzenia stresogenne, których jest u Pana trochę.
Wskazana byłaby kontrolna konsultacja osobista u internisty (lekarz pierwszego kontaktu).

Z mojej strony zachęcałabym Pana do nabycia umiejętności radzenia sobie ze stresem.

Z serdecznymi pozdrowieniami dla Pana,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605