Jak wyjść z takiej sytuacji?

Witam. Od ponad miesiaca przez brak snu i stres (mam nadzieje ze przez to) mam objawy takie jak brak koncentracji,ciagle spięcie jakbym byl w stresie,problemy pamiecia,mysli jak przez mgłe,problemy z zasnieciem,stany lękowe,czerwone oczy mam rano i mnie bolą...jak z tego wyjsc,czy regularny tryb zycia i zdrowe odzywianie mi pomoze?Ile czasu to bedzie trwalo? Czy da sie odespac nieprzespane godziny i czy wroce do normy? Mam wrazenie jakbym nie mogl odpoczac.Dziekuje serdecznie za odpowiedz.

Dzień Dobry Panu:)

Dziękuję Panu za zaufanie..., ale czy odpowiedź online może wystarczyć?

Zaprezentowane przez Pana symptomy mogą wskazywać na odpowiedź Pana organizmu na ostry stres emocjonalny oraz wyczerpanie fizyczne/psychiczne - jednak celem postawienia diagnozy widziałabym celowość osobistej konsultacji diagnostycznej w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Dodatkowo sugeruję kontrolną konsultację u Lekarza pierwszego kontaktu.

Z życzeniami dla Pana regeneracji sił,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605