Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy taki guz po operacji to coś normalnego?

Dzień dobry. 3 miesiące temu wszyłem sobie disulfiram. Rana zagoiła się dobrze. Nie swędzi nie boli , jednak w miejscu implantacji mam cały czas twardego guza który w żaden sposób mi nie przeszkadza. Czy to jest normalne po takim zabiegu c? Czy dosulfiram może przez to nie uwalniać się do krwioobiegu ?
MĘŻCZYZNA, 36 LAT 2 miesiące temu

Leczenie niedokrwienia kończyn dolnych

Niedokrwienie kończyn dolnych to problem, z którym często spotykają się chirurdzy naczyniowi. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jakie są sposoby leczenia tej dolegliwości.

Deformacja taka może być efektem lokalizacji tabletek implantowanego Disulfiramu. Osobiście implantację wykonuje w górny zewnętrzny kwadrant pośladka głęboko pod powięź pomiędzy włókna mięśnia pośladkowego większego. Rzadko wtedy wyczuwa sie implant. Przy płytszej lokalizacji tabletki mogą być wyczuwalne. Jeśli nie wyropiały i nie ma bolesności tabletki najprawdopodobniej działają.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy