Czy taki nagły stan powinien mnie niepokoić?

Witam, mam 23 lata, wczoraj w nocy przed snem, nagle zrobiło mi się gorąco, pojawił się ogromny bil głowy i zemdlałam. Od tamtego czasu czuje ścisk w głowie, trochę ciężko się mi oddycha i jest mi słabo. Czy mam się czym martwić?

Witam! Należy się przebadać u lekarza POZ. Poza badaniem skieruje na podstawowe badania i w zależności od uzyskanych wyników podejmie decyzję: albo sam rozwiąże problem, albo skieruje do odpowiedniego specjalisty. Nie można lekceważyć sprawy. Powodzenia W. Łuczkowski.