Hormony a zachowanie

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witamy,

w odpowiedzi na zadane pytanie, chcielibyśmy zachęcić do kontaktu z lekarzem rodzinnym lub endokrynologiem. Co prawda w pytaniu zawarła Pani same wartości liczbowe dotyczące wyników badania wskaźników tarczycowych bez norm laboratorium. Niemniej jednak te wartości nie odbiegają zbytnio od ogólnych zakresów wartości, które są stosowane przez laboratoria. Dodatkowo nie pisze Pani o tym, czy występują jakieś objawy niedoczynności tarczycy typu senność, zmęczenie czy przyrost masy ciała. Z tego powodu warto nawiązać kontakt z lekarzem rodzinnym, który na podstawie wywiadu będzie mógł wstępnie rozpoznać czy występują u Pani objawy nieprawidłowości ze strony tarczycy.

Zachęcamy także do zapoznania się z artykułami o podobnej tematyce:

https://portal.abczdrowie.pl/niedoczynnosc-tarczycy

https://portal.abczdrowie.pl/cierpisz-na-nadmierne-przemeczenie-to-moze-byc-niedoczynnosc-tarczycy

https://portal.abczdrowie.pl/chora-tarczyca

https://portal.abczdrowie.pl/jak-interpretowac-wyniki-oznaczania-hormonow-tarczycy

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty