Czy taki stan po zrobieniu mostka jest normalny?

Dzien dobry. Mialam robiony mostek w gornej szczece na trzech zebach filarowych 2.4.6 brakuje 5. Most wydaje mi sie za szeroki i czuje sie jakbym napchala sobie chleba miedzy warge a dziaslo , na dodatek korona nad 5 ktorej nie ma nie przylega do dziasla tylko zwisa i jest szczelina , czy to jest normalne? Dentysta rowniez spilowal mi juz 2 kolejne zeby na mostek na dole. Tam rowniez brakuje 1 zeba. Pytanie moje czy most jest juz konieczny skoro je opilowal? Moglby mi na przyklad zalozyc osobne korony na te 2 spilowane zeby i 1 implanta w srodku gdzie brakuje jednego zeba? Nie chcialabym juz robic kolejnego mostka. Z gory dziekuje za odpowiedz

Szczelina między koroną 5 a działem jest normalna. Jeżeli chodzi o dół prawdopodobnie istnieje taka możliwość, proszę skonsultować z lekarzem prowadzacym.