Czy taki wynik prolaktyny umożliwi mi zajście w ciążę?

Witam. Staram się o dziecko. Mój wynik prolaktyny po przyjmowaniu przez około 4 tygodnie po 1 tabletce bromergonu wynosi 360.5 przy normie 102.0-496.0 Dodam, ze nieregularnie miesiączkuje i przyjmuje Duhaston na plamienia przedmiesiączkowego. Czy taki wynik prolaktyny umożliwi mi zajście w ciąże czy powinien być jeszcze trochę niższy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje się starac a przy braku Ew efektu wtedy rozszerzyć diagnostyke