Czy taki zabieg może spowodować wygłdzenie blizny?

W jednej z klinik zaproponowano mi leczenie twardej blizny osoczaem wysokobialkowym. Blizna jest po zabiegu chirurgicznym. Operacja była 5 tygodni temu. Czy taki zabieg moze spowopwac zięknięcie/wygladzenie blizny? Nieukrywam ze zabieg jest drogi kosztuje ponad 2 tys. Czy jest wart i czy to wyrzucenie pieniędzy? Tj. https://klinikamiracki.pl/osocze-bogatoplytkowe/?gclid=EAIaIQobChMI5a_N6dmO4gIVA9iyCh3kwAgZEAAYAyAAEgL_uPD_BwE

Dzień dobry,
Aby dokładnie odpowiedzieć na Pana pytanie powinno się znać wiecej szczegółow dotyczących lokalizacji blizny i jej wyglądu.
Jednym ze sposobów leczenia/pielęgnacji blizn jest terapia osoczem bogatopłytkowym (PRP). Jednakże należy wspomnieć, że istnieją inne sposoby, takie jak laser frakcyjny, terapia uciskowa, itd. Cena PRP jest różna i waha sie w granichach 1000-2000 złotych i więcej w zależności od kliniki i miasta. Aby skutecznośc leczenia była dobra należy używać oryginalnych zestawów zapewniających wysoką zawartość płytek, np. keymed, regenersi. W razie pytań zapraszam do kontaktukonsultację. Pozdrawiam.