Czy takie dolegliwości po usunięciu ósemki są normlane?

Niecały tydzień temu miałam chirurgicznie usuwaną dolną, prawą ósemkę. Po 3 dniach złapało mnie mocne przeziębienie - ból ucha, mokry kaszel, mocny katar, odksztuszanie żółtej plwociny. Podczas dmuchania nosa czuję "poruszanie się" rany i szwów po ósemce, jakby zostawały wypchnięte - czy to normalne?

Takie dolegliwości po ekstrakcji są zbiegiem okoliczności. Jeśli odczuwa Pani „poruszanie się” rany i szwów podczas dmuchania nosa, to proszę starać się robić to delikatniej. Proces gojenia rany jest długi. Nawet po zdjęciu szwów trwa on jeszcze jakiś czas do momentu pełnego zrośnięcia. Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl