Czy takie leki wystarczą żeby poradzić sobie z grzybicą?

Witam serdecznie laryngolog stwierdzil ze mam grzybice I przepisal nystatyne I flukonozol 200 na 7 dni czy to wystarczy,wydaje mi sie ze po tych lekach mam jakis bisly jezyk a moze zawsze taki mialam I nie zwracalam uwagi,cY laryngolog mogl sie pomylic a ja przez te leki dodtac naprawde grzybice,prodze o szybka odpowiedz

Dzień dobry, z pewnością nie dostała Pani grzybicy po tych lekach, mają one działanie przeciwgrzybicze. Jeżeli coś Panią niepokoi, proszę ponownie udać się do lekarza, który przepisał leki.