Leczenie grzybicy języka przez trzy miesiące

LECZE SIE Z PARTNEREM NA GRZYBICE JEZYKA ZGODNIE Z TEORIA LEKARZA MAMY BRAC TRIOXAL WSUMIE PRZEZ 3 M ROWNIEZ NYSTATYNE CZY TO MOZLIWE ZEBY TAK DLUGO BRAC NYSTATYNE JEZYK RAZ BARDIEJ BIALY RAZ MNIEJ JUZ LECZYMY SIE DWA MIECHY. PO TEJ KURACJI MAMY ZROBIC DOPIERO BADANIA.OD KIEDY MOZNA BRAC NA FLORE BAKTERYJNA DOPIERO JAK SKONCZYMY LEKI CZY JUZ TERAZ MOZNA... CZY TO MOZIWE BY LEKARZ TYLE NYSTATYNY KAZAL BRAC 3 MIECHY?????

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Tak, leczenie grzybicy jest leczeniem wielotygodniowym i należy w tym wypadku dostosować się do zaleceń lekarza. Leki przeciwgrzybicze nie są antybiotykami, nie oddziałują na florę bakteryjną.