Czy takie odrętwienie i mrowienie policzka jest normlane?

Po kilkukrotnym podaniu znieczulenia (znieczulenie nie działało na początku) przy wyrywaniu nie do końca wyrzętej dolnej ósemki, po upływie 48 godzin, wciąż czuję odrętwienie policzka i mrowienie z jednej strony języka. Czy to normalne? Co to może oznaczać?

W tak krótkim okresie od momentu ekstrakcji jest to możliwe. Radzę nagrzewać ten rejon policzka przez 15 minut dziennie, stosować enzymy np Wobenzym i kurkuminę w kapsułkach. Pozdrawiam