O czym świadczy ból stawu po usunięciu ósemki?

Witam. We wtorek mialam usuwana dolna lewa 8emke,bez szycia. Juz 3ci dzien czuje bol stawu skroniowo zuchwowego,w srodmu mam lekko sine. Jak dlugo moze trwac taki stan i czy to jest normalne po ekstrakcji zeba.

Pierwszy tydzień po zabiegu bywa mało komfortowy.Należy stosować się do zaleceń lekarza;kiedy utrzymują się niepokojące objawy należy udać się na wizytę kontrolną.