Czy takie owłosienie u kobiety jest normalne?

Jestem w przedziale wiekowym 20-25 lat i mam następujący problem. Od kiedy pamiętam, zawsze miałam dosyć dużo włosów na ciele. Jak dotąd tłumaczyłam to sobie zażywaniem sterydów, ale od roku już ich nie biorę. Ostatnim czasem owłosienie to zaczęło mi przeszkadzać i trochę martwić. Ostanio zauważyłam że na brzuchu czy plecach mam więcej włosów niż np. bliscy płci męskiej w moim domu Włosy na brzuchu nie są aż tak mocne jak na plecach. Ale w mojej głowie pojawiło się pytanie czy wszystko ok z moim staenm zdrowia i czy są jakieś domowe i skuteczne sposoby usuwania tych włosów... Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan owłosienia . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl