Czy takie wyczerpanie może znaczyć coś poważnego?

Witam mam 37 lat od ok roku czuję się bardzo zmęczona wręcz wyczerpana fizycznie i nerwowo. żelazo mam ok a ferytynę 32. cholesterol 256 całkowity, bóle placów między łopatkami ,bóle głowy z tyłu i karku. Martwię się czy to może być coś poważnego czy po prostu od nerwów? ciśnienie 138 na 82 puls 70 i nierówny rytm serca czasami.

Niestety opisuje Pani takie dolegliwości, które ciężko przyporządkować 1 jednostce chorobowej. Niezbędne jest zebranie obszernego wywiadu. Proszę udać się do lekarza POZ.