Czy takie zachowanie 6-latki jest normalne?

Witam! Moja 6-letnia córka podczas zabawy gdy się bardzo cieszy macha rączkami i wydaje przy tym lekki pisk. Czy to jest normalne? Ogólnie ma duże problemy z koncentracją, ale jak już się do czegoś przyłoży, to zrobi zadanie bardzo dobrze. Poza tym rozwija się całkiem normalnie. Jak można jej pomóc?

Witam,

zalecana jest konsultacja i diagnostyka w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.

z wyrazami szacunku, Bożena Waluś