Dlaczego prawie nic mnie nie cieszy?

Witam. Od bardzo dłuższego czasu mało co mnie cieszy. Kazda chęć do zrealizowania czegoś co chciałbym zrobić sprawia mi ból :(. Odczuwam pustkę i niechęć. Nie wiem czy to jest normalne czy nie, ale sobie ztym nie radzę. Dużo rzeczy pisząc zkim oczym zapominam, albo ciężko mi nawiązać jaki kolwiek kontakt. Nie wiem co robić, proszę o pomoc :/

Witam,

wskazane jest dla Pana wsparcie psychoterapeutyczne, pomocy można szukać w Poradni Zdrowia Psychicznego (NFZ).
Z wyrazami szacunku,
Bożena Waluś