Czy te dolegliwości to wynik stresu?

Witam.od kilku lat mam zaburzenie lękowe brałam leki chodziłam na terapię i było lepiej.jednak od jakiegoś czasu w momencie większego stresu np prowadzenie samochodu, spotkania rodzinne itp, mam silny ból w lewym boku,jakby ucisk serca albo żołądka sama nie wiem.w każdym razie jest to bardzo nieprzyjemne do tego dochodzą napady kaszlu, mrowienie w ustach.boje się że mam niewydolność serca.

Szanowna Pani,

wskazana jest konsultacja kardiologiczna oraz szczegółowa diagnostyka.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś