Czy te leki będą skuteczne w leczeniu lęku i nerwicy natręctw?

Dzień dobry biorę paroxinor około 2 lat teraz lekarz zwiększył mi dawkę do 60,i dał mi też chlorprothixen zentiva 15 2 razy dziennie, a posłem do lekarza z powodu powrocenia leku i natrectwa i leki przed chodzeniem bo boję się że się przewruce i zawroty głowy, i ktoś potpowie mi czy te leki mi pomogą

Lek Paroxinor jest dobrym lekiem przeciwlękowym i przeciwdepresyjnym, jednak dawka 60 mg jest dawka maksymalną. Jeśli przy tej dawce nadal nie ma poprawy to warto rozważyć włączenie do leczenie leku o innym mechanizmie działania, lub zamienic na lek przecilękowy o silniejszym działaniu. Dawka chlorprothixenu jest bardzo mała.