Czy te objawy mogą wskazywać na możliwość poronienia?

Dwa tygodnie temu od rana męczyły mnie mdłości, nic nie mogłam zjeść, ale wieczorem mi przeszło, nie robiłam testu, ponieważ nie spóźniał mi się okres, tylko byłam w trakcie oczekiwania na niego.
W ten piątek 3 dni przed terminem dostałam miesiączkę, a drugiego dnia wypłynęły ze mnie skrzepy wielkości dłoni, koloru brunatnego, co nigdy mi się nie zdarzyło, zastanawia mnie, co to mogło być, przez 3 dni mocno krwawiłam, a teraz nagle to ustało.
Zapomniałam dodać, że mam 27 lat, miesiączkuję co 28 dni i już raz rodziłam.
Proszę o pomoc.

Witam serdecznie,
trudno na podstawie objawów, które Pani opisała, określić, czy to było poronienie. Może to była tylko bardziej obfita miesiączka.
Gdyby kolejna miesiączka Panią niepokoiła, konieczna będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam