Czy te płytki i dyskopatie mogą być przyczyną bólów głowy?
Co oznacza wynik RTG: Obniżenie wysokości przestrzeni m-k C5-C7. Wysokości trzonów zachowane. Sklerotyczne płytki nasadowe trzonów z procesami wytwórczymi ich krawędzi podchrzęstna sklerotyzacja powierzchni stawowych z procesami wytwórczymi ich krawędzi w stawach między wyrostkowych i unkowertebralnych - obraz rtg zmian zwyrodnieniowych odcinka C kręgosłupa. Dg rtg: Dyskopatie C5-C7. Czy te płytki i dyskopatie mogą być przyczyna bólów głowy ?

KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie,
Opisane zmiany w badaniu RTG kręgosłupa szyjnego mogą dawać dolegliwości bólowe. Wskazana konsultacja z lekarzem prowadzącym celem ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.