Czy te płytki i dyskopatie mogą być przyczyną bólów głowy?

Co oznacza wynik RTG: Obniżenie wysokości przestrzeni m-k C5-C7. Wysokości trzonów zachowane. Sklerotyczne płytki nasadowe trzonów z procesami wytwórczymi ich krawędzi podchrzęstna sklerotyzacja powierzchni stawowych z procesami wytwórczymi ich krawędzi w stawach między wyrostkowych i unkowertebralnych - obraz rtg zmian zwyrodnieniowych odcinka C kręgosłupa. Dg rtg: Dyskopatie C5-C7. Czy te płytki i dyskopatie mogą być przyczyna bólów głowy ?

Witam serdecznie,

Opisane zmiany w badaniu RTG kręgosłupa szyjnego mogą dawać dolegliwości bólowe. Wskazana konsultacja z lekarzem prowadzącym celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.