Czy te tabletki mają wysoką czy niską zawartość hormonów?

Czy tabletki daylette to tabletki z niską czy wysoką zawarością hormonów. Biorę je ze względu na torbiel jajnika. Może jednak zmienić tabletki na mniejsze dawki. Dziękuję

Nie ma od wielu lat tabletek antykoncepcyjnych wysokodawkowych. Wszystkie dostępne to minipill. Poza tym przy torbieli funkcjonalnej nie daje się już tabletek hormonalnych, bo to nic nie zmieni. Zaleca się po prostu kontrolę za 3 miesiące.