Czy te wyniki mają coś wspólnego z osłabieniem mojego organizmu?

prosze o interpretacje wynikow dodam ze mam 33 lata mezczyzna i czy te wyniki maja cos wspolnego z oslabienim irganizmu i slabosciami glukoza(L43) 99.2mg/dl choresterol calkowity(199) 265mg/dl HDL choresterol(K01) 53mg/dl trójglicerydy(O49) 159mg/dl LDL choresterol(wyliczony)180,2mg/dl

Witam. Wyniki badań świadczą o znacznie podwyższonym poziomie złego cholesterolu we krwi oraz poziomie glukozy na górnej granicy normy. Konieczna jest wizyta u lekarza POZ z wynikami badań. Jeśli ma Pan nadwagę wskazana jest redukcja masy ciała i regularna aktywność fizyczna, minimalnie 30-40 minut dziennie szybkiego marszu 5x w tygodniu.