Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy te zawroty głowy mogły być wynikiem pominięcia dawki leku?

Witam . :) . Mam pytanie . Otóż przyjmuje lek mozarin. Dzisiaj pominęłam dobowa dawkę ( 1 tabletka ). Około 13 odczułam że gdy się odwracam kręci mi się w głowie . A także przez " mój mózg tak jakby przelatuje prąd " dziwne uczucie . Wieczorem mi się nasiliło . Stąd pytanie , czy te zawroty głowy mogło spowodować ominiecie dawki leku ? Bardzo dziękuję z góry za odpowiedź :)
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Pierwsze objawy autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego pierwsze objawy.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy