Czy lek na zawroty zaczął już działać?

Witam. 1,5 miesiąca temu wystąpiły u mnie zawroty głowy - rano gdy otworzyłam oczy wszystko się kręciło. Powtórzyło się to jeszcze 2 razy w odstępach 1-2 tygodni (+ przy schylaniu). Ostatnio laryngolog wykonał Manewr Epley'a kilkakrotnie i nie wywołało to zawrotów głowy, a sama wykonując go 2 tygodnie temu, miałam zawroty. Od 1,5 miesiąca biore lek Histigen, brak zawrotów u laryngologa oznacza, że zaczął on działać? Laryngolog kazał go brać jeszcze przez 3-4 miesiące, nie jest to za długo?

Witam!
Lek jest bardzo dobry o ile są odpowiednie dawki! Jeżeli wszystkie badania wychodzą prawidłowo to należy zastanowić się nad dopuszczeniem, jako jednej z przyczyn, tła nerwicowego - wówczas typowe leczenie zawrotów będzie, jakby słabsze lub żadne. Wskazany kontakt z psychologiem lub psychiatrą.
Z poważaniem
W. Łuczkowski