Czy ten Aparat trainera ortodontycznego jest w stanie pomóc na zęby?

Dzień dobry , chciałam się zapytać czy ten Aparat trainera ortodontycznego jest w stanie pomóc na zęby. Nie mam bardzo krzywych Ale przydałby się aparat lecz rodziców nie stać na to żeby mi kupili taki normalny. A o tym słyszałam że pomaga tyle że nie wiem czy to prawda i czy moje pieniądze wydane na to nie pójdą w błoto ... Bardzo proszę o pomoc to jest na prawdę ważne.

Proszę umówić się na wizytę do swojego zaufanego ortodonty,który z całą pewnością będzie najbardziej odpowiednim doradcą, zbada,oceni możliwości leczenia i powie co jest najlepsze.