Czy ten ból jest normalną reakcją po skleroterapii?

W czwartek mialam robiona skleroterapie ,zamykanie duzej zyly. Bol po niej nasila sie jest bardzo silny . Boli cala noga do pachwiny .Lekarz mowi ze czasem tak organizm reaguje i kazal brac 2 tabletki Ibupromu co 4 godziny . Czy ten bol jest normalna reakcja ?

Owszem, po skleroterapii Pacjenci często odczuwają dolegliwości bólowe; tym większe, im większy był zakres zabiegu. Jeśli cokolwiek Pana niepokoi, sugeruję wizytę kontrolną i USG układu żylnego kończyn dolnych.