Czy ten koloryt skóry się wyrówna?

Doznałam odmrożenia skóry po zabiegu krioterapii całościowej. Odmrożenia znajdują się na nogach. Wyraźnie widać, że skóra w tych miejscach jest jaśniejsza. Czy podczas opalania wyrówna się koloryt skóry, czy też te miejsca po odmrożeniu nie będą się opalać i zawsze będą jaśniejsze?

Dzień dobry, nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ jest to uzależnione od głębokości powstałego urazu, a także indywidualnych zdolności regeneracyjnych Pani organizmu. Powinna uzbroić się Pani w cierpliwość i obserwować ewentualne zmiany. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.