Czy ten syrop można przyjmować w ciąży?

Czy Premium Rosa syrop żurawinowy można przyjmować w trakcie ciąży?
KOBIETA, 29 LAT 2 miesiące temu

Czy w ciąży należy jeść za dwoje?

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

nie podała Pani składu syropu, ale jeśli składa się on głównie z żurawiny to można go spożywać również w czasie ciąży. Wyjątkiem jest sok z żurawiny z dodatkiem ziół, w przypadku którego należy skonsultować się z lekarzem. Proszę również zwrócić uwagę, czy dany produkt nie zawiera dodatkowej witaminy C.

Producent Premium Rosa wymienia w swoim katalogu produkty, które nie są zalecane dla kobiet w ciąży. Wśród nich nie ma syropu żurawinowego. Jest natomiast Antidotum Figura, Antidotum Witalność oraz Antidotum Detoks.

Pytania o stosowanie preparatów z żurawiną w ciąży pojawiały się już w naszym serwisie. Można je znaleźć po kliknięciu w poniższe linki: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-suplement-diety-mega-zurawina-mozna-przyjmowac-w-ciazy, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-w-ciazy-mozna-stosowac-preparat-zurawiny, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-mozna-stosowac-preparat-zurawinowy-w-ciazy.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty