Czy test z krwi w ogóle można wykonać w trakcie infekcji?

Jestem alergikiem m.in. na trawy. Od kilku dni mam w domu psa i objawy przeziębienia lub alergii. Chcę przeprowadzić testy alergiczne z krwi, jednak nie wiem które: Naskórek psa (E2) - IgE swoiste (L91) Sierść psa (E5) - IgE swoiste (L91) NCan f 3 Dog Pies, albumina w surowicy (E-221) IgE swoiste (L91) RCan f 1 Pies (E-101) IgE swoiste (L91) RCan f 2 Pies (E-102) IgE swoiste (L91) RCan f 5 (plus r Can 1, pies (E-226) IgE swoiste (L91) Czy test z krwi w ogóle można wykonać w trakcie infekcji? Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze można zależy od wyniku będzie taka lub inna interpretacja ale proszę najlepiej najpierw zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu Będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie