Czy to było poronienie: kiedy iść do lekarza?

Witam.

3 dni temu tzn. w nocy prawdopodobnie doszło do poronienia. Byłam w 9 tygodniu ciąży. Zanim doszło do krwawienia bolało mnie podbrzusze, ale nie tak strasznie jak to niektóre kobiety opisują, ale krwawienie było obfite i trwało całą noc. Nie byłam u lekarza gdyż wizytę mam dopiero za 2 tygodnie. Czuje się dobrze nie mam żadnych bólów ani innych niepokojących objawów. Nie jestem jednak do końca pewna czy było to faktycznie poronienie i czy jeśli tak mogę zaczekać z wizytą skoro czuję się dobrze. Dodam, że mam już 1 dziecko i ciąża przeszła bez żadnych problemów.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

w tej sytuacji powinna Pani jak najszybciej udać się do ginekologa. Należy ustalić czy doszło do poronienia. Jeśli tak to czy macica całkowicie się oczyściła.
Pozdrawiam