Czy to dobrze, jeśli rana pozakrzepowa jest mokra?

Szukam odpowiedzi na pytanie .Mam niewielka rane pozakrzepowa (1cm) w okolicy kostki Lekarz przepisał mi oprócz leku poprawiajacego krązenie plastry (Ag) Jednak rana pod tymi plastrami jest mokra z wydzieliną ,a była juz sucha (tylko nie goiła sie i bolała) W związku z tym mam własnie pytanie Czy dobrze jak rana jest mokra i ,,siączy,, ? Czy to normalny proces ? czy moze odłozyc te plastry ,zeby nie pogorszyc sytuacji (zdrowia) ? Dziekuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wyciek z rany może świadczyć o infekcji. Ranę powinien ocenić lekarz prowadzący. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną.