Czy to inna odmiana łuszczycy?

Witam jakiś czas temu zauważyłem u siebie dziwne czerwone plamki na ciele, głównie najwięcej od uda do kolana i na rękach od dłoni do ramiona, niektóre dopiero co zdają się wychodzić, i są jakby różowawe. Z dnia na dzień jest coraz więcej ale nie dają żadnych objawów. Nie ma swędzenia,pieczenia, w dotyku czuje lekkie zgrubienie w porównaniu do zdrowej skóry i czuć że plamka jest szorstka natomiast nie ma na nich grudek jak w łuszczycy oraz białej zeschniętej skóry. Czy to inna odmiana łuszczycy?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko się wypowiedzieć . Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego