Czy to jest infekcja?

Witam mam 32 lata jakieś 2 tyg temu uprawiałam sex z partnerem bez zabezpieczenia ponieważ prowadzę elektroniczny kalendarz ryzyko ciąży było niskie partner nie doszedł w środku, twraz okres spóźnia mi się 9dni wykonałam test ciążowy wynik był negatywny mam lekkie bóle podbrzusza, krzyża, ciężkie piersi i bolesność dodam iż pojawia się lekki śluz, jestem senna czy to jakaś infekcja?

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na infekcje albo ciążę ( wczesna , której nie wykrył test) sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam