Czy to jest skuteczny zabieg?

Dzień dobry. Mam uszkodzone ścięgno i mięsień barkowy. Jednym ze sposobów leczenia jest podanie PRP. Czy jest to zabieg skuteczny? Czy lepiej próbować fizjoterapii i magnetoterapii? Czy staw barkowy po PRP musi być odciążony? I po jakim czasie zaczyna się rehabilitacja? Kobieta lat 45

WŁAŚCIWA (!) fizjoterapia potrzebna jest praktycznie od 3 doby po urazie. Każdy dzień zwłoki potęguje odczyny patologiczne.

Pozdrawiam, Paweł Czarnocki, Fizjoterapia PANACEUM