Czy to jest szew, który się wchłonie?

Witam, Trzy tygodnie temu miałam usuwanego kaszaka na ramieniu, Tydzień temu miałam ściągane szwy. Dzisiaj zauważyłam że z rany wystaje mi kawałek białego centymetrowego „sznurka” którego nie widziałam wcześniej ponieważ był na nim strupek. Czy powinnam się udać z powrotem do kliniki ? Czy jest to po prostu szew który się wchłonie ? Za pomoc bardzo serdecznie dziękuje

Dzień dobry. Najlepiej będzie skonsultować się u lekarza wykonującego zabieg. Niestety przez opis problemu nie widać nic, zdjecie też nie zostało załączone. Pozdrawiam serdecznie