Co mam robić z tym dziąsłem po usunięciu zęba?

Dzień dobry, Trzy dni temu miałam usuwaną górną ósemkę. Założono trzy szwy. Stosuję się do wszystkich zaleceń. Nie odczuwam żadnego bólu. Jednak dzisiaj pojawił się problem. Jak zaciskam zęby, czuję jakbym zagryzała kawałek skóry, który wystaje w miejscu po zębie. Po obejrzeniu w lusterku zauważyłam, że rzeczywiście wystaje mi z rany spod szwów jakaś jasna część, jakby kawałek skóry/dziąsła. Czy to możliwe? Zdjęcie szwów mam dopiero za 7 dni. Proszę o pomoc, czy tak może się zdarzyć?

Rana jest w trakcie gojenia. Tkanki mogą być obrzęknięte. Proszę poczekać do wizyty, na której będą zdejmowane szwy. Jeśli stan będzie się utrzymywał do tego czasu, proszę to zgłosić lekarzowi na wizycie.