Czy szwy po usunięciu zęba mogły się rozejść?

Witam, 4 dni temu miałam usuwaną ósemkę, zabieg był bolesny, nawet kawałek zęba się ułamał,założono szwy. Dzisiaj widzę jakby rana rozeszła się (czy szwy mogły puścić)i mam tam wokoło białawe naloty, rana trochę boli ale nie jest to ból mocny, raczej odczuwany najczęściej po całym dniu mówienia i otwierania ust w ciagu dnia mało go odczuwam, też przechodzi po środkach przeciwbólowych z apteki. Czy powinnam się niepokoić??

Ból po ekstrakcji nie jest niczym niepokojącym, szczególnie jeżeli dotyczy to ósemki dolnej. Proszę się nie niepokoić, biały nalot jest procesem gojenia się. Jeżeli bardzo to Panią niepokoi proszę wybrać się do lekarza na kontrolę. Pozdrawiam serdecznie.