Czy to już okres czy krwawienie po przebiciu błony?

Uprawiałam seks w niedziele bez zabezpieczenia z chłopakiem na 2 dni przed planowanym okresem, cykle mam dość regularne 27-30 dni. Nie doszedł we mnie, wytrysk był na zewnątrz. Był to mój pierwszy raz więc pojawiła się krew. Do dziś(środa) codziennie pojawiała się czasem niewielka ilość, czasem troche wiecej krwi, nie wiem czy to już okres czy jeszcze po przebiciu błony. Chciałam się dowiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo że mogę zajść w ciążę ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak jest takie prawdopodobieństwo , proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do ginekologa