Możliwość ciąży po przebiciu błony dziewiczej

Witam, kochałam się z chłopakiem, był to mój pierwszy raz, włożył członka do pochwy 3-4 razy pchnął i przerwaliśmy.Nie było wytrysku. Pojawiło się niewielkie krwawienie w związku z przebiciem błony dziewiczej. Na drugi dzień na chłodno policzyłam i wyszło na to że mam dni płodne. Proszę o pomoc i opinie, czy jest możliwe że zaszłam w ciąże?? Pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Możliwość ciąży istnieje, ale jej prawdopodobieństwo jest bardzo małe. Proponuję dla pewności wykonać test ciążowy za dwa tygodnie lub w terminie spodziewanej miesiączki jeżeli ta będzie się opóźniać.