Czy to kolka jelitowa czy ciąża?

Witam moja siostra Tydzień temu była u lekarza rodzinnego z powodu bólów podbrzusza i mdłości, lekarz skierował ją do ginekologa. W piątek była u ginekologa który po badaniu pochwy stwierdził prawdopodobnie 6 tydzień ciąży. Jednak wczoraj trafiła do szpitala ponieważ przez 2 dni bolał ją brzuch i ani nospa ani paracetamol nie pomagały. W szpitalu po badaniu USG lekarz stwierdził ciążę pozamaciczną i zalecił badanie krwi, po badaniu stwierdził że ciąży nie ma i to kolka jelitowa. Ktoś się pomylił

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania ciężko ocenić kto ma rację i co dolega siostrze, sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam