Silny ból brzucha a kolka

Czy może być to kolka? Wczoraj wieczorem nagle dostałam silnego bólu brzucha. Zaczęło się od podbrzusza i ciągło w dół aż do pochwy. Ból stopniowo się przemieszczał w górę, co chwile bolało w innym miejscu. Próbowałam oddać mocz, ale wszystkie moje mięśnie były tak napięte, że nie dałam rady. Po czopku i tabletce przeciwbólowej przeszło na tyle, że mogłam na chwilę zmrużyć oczy. Byłam dzisiaj na wizycie u lekarza, ale pani doktor nic nie stwierdziła. Nie było wymiotów ani biegunki.

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogła to być kolka jelitowa, spowodowana np błędem dietetycznym.
Pozdrawiam