Czy to Łojotokowe Zapalenie Skóry?

Witam. Czy ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć że to ŁZS? Mam to od jakiś 3 lat. Byłem u kilku różnych lekarzy i tylko jeden powiedział że to ŁZS, inni że to jakaś infekcja grzybicza. Z wielu różnych leków (maści, tabletek i szamponów) działa na to tylko Diprosalic maść. Działa oczywiście do puki go używam - gdy przestanę, po kilku dniach wraca. Nie wypadają mi włosy, czasem lekko zaswędzi gdy ta łuska jest już duża i ściąga skórę http://www.tinypic.pl/79bj9tr0mqvd

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.