Czy to mogą być skutki uboczne tego leku na depresję?

Dzień dobry Mam 18 lat, Od sierpnia 2019 r. Zażywam lek asertin na depresję, natomiast do czerwca 2020 nie miałam żadnych skutków ubocznych, a właśnie w czerwcu zaczęły się dziwne objawy: nocne poty (zawsze budzę się cała zlana potem) A przede wszystkim najgorsza jest senność przez całą dobę, potrafię spać 15/16 godzin i potem wstać i być strasznie zmęczona i poprostu się kładę bo jestem taka senna. Sama już nie wiem co o tym myśleć czy to możliwe, że to są skutki uboczne tego leku i ujawniły się dopiero po prawie roku czy doszukiwać się problemu gdzie indziej? Pozdrawiam

Witam! A może już Pani przyjmuje ten lek bez potrzeby. Jeżeli ustąpiły objawy chorobowe, to po kilku miesiącach należy zredukować dawkę leku i go odstawić. Pozdrawiam W. Łuczkowski.