Czy to mogło być uszkodzenie nerwu pośrodkowego?

Witam W grudniu doznałem ukłucia nożem w dłoń. Rana wygoiła się, jednak zauważam ze doznałem naruszenia może uszkodzenia nerwu pośrodkowego dłoni. W miejscu ukłucia nadal występuje pewne wypuklenie (mowa o wewnętrznej części dłoni). Jeśli chodzi o palec wskazujący i serdeczny, to po ich wewnętrznych stronach istnieje zaburzenie czucia głębokiego (mam wrażenie zdretwienia tych części dwóch palcow) występuje to tylko tam gdzie zauważyłem przebiegają gałązki nerwowe. Czy to się poprawi ?

Proszę skonsultować się z fizjoterapeutą, który pracuje technikami neuromobilizacyjnymi. Doraźnie może Pan zastosować naprzemienną kąpiel ręki zimna/ciepłą woda oraz ćwiczenia mięśni długich dłoni. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki