Czy to uszkodzenie nerwu?

Wczoraj wykonywałam ćwiczenia, podczas których mocno zaciskałam dłonie i naprężałam ramiona. Po tych ćwiczeniach całe ramiona a w szczególności łokieć dosyć mocno mnie jeszcze bolały. Dziś rano obudziłam się z pewnym dyskomfortem w łokciu, coś jakby w nim przeskoczyło a gdy próbowałam to "nastawić" ta blokada zniknęła lecz zaczął mi drętwieć/mrowić mały oraz serdeczny palec u lewej ręki i nadgarstek. Czy to uszkodzenie nerwu? Czy może mi coś nadal na niego uciskać?

Witam!
Proszę zachować więcej spokoju!
Sprawa jest całkiem świeża i fakt jednorazowego przetrenowania jeszcze o niczym nie świadczy. Dla świętego spokoju może Pani nieco zmniejszyć obciążenie i intensywność ćwiczeń.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

Najprawdopodobniej to skutek nadmiernego napięcia mięśni, które doprowadziło do mikrouszkodzeń w trakcie wykonywania ćwiczeń. Wskazana analiza ruchomości przeprowadzona przez fizjoterapeutę. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki